Od Poniedziałku do Piątku: 7:00-15:00 | sprzedaz@formee.pl 

Montaż prefabrykatów betonowych i żelbetowych

dalej

Montaż prefabrykatów jest jednym z kluczowych etapów budowy, który wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia wykonawców, wyspecjalizowanych w tej dziedzinie. Ten proces pozwala na zniwelowanie trudnych prac budowlanych, skracając czas realizacji projektu i zwiększając jego dokładność i jakość. Prefabrykacja ma wiele zalet, takich jak maksymalny potencjał wykorzystania i możliwość osiągnięcia idealnego efektu końcowego. Wybierając ten sposób budowy, można ograniczyć koszty i czas potrzebny na realizację budynku. Wybór montażu prefabrykatów ma pozytywny wpływ na całkowity wpływ projektu, a efekt pracy jest widoczny praktycznie natychmiast. Dlatego korzystanie z prefabrykatów jest jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie szybkiego i dokładnego rozwiązania konstrukcyjnego.  

PHOTO-2022-08-29-18-05-10(1)

Dobrze wykonany montaż, daje satysfakcję z wykonanej pracy

dalej

Nasze wyspecjalizowane grupy montażowe szybko i profesjonalnie wykonują swoją pracę zgodnie z harmonogramem. Montaż prefabrykatów nie wymaga dużego zaplecza, ponieważ samochód dostarcza elementy prefabrykowane na plac budowy, skąd pracownicy w prosty sposób przystępują do pracy. 

Zaletą prefabrykacji jest również możliwość prowadzenia prac montażowych w okresie zimowym, nawet przy temperaturach ujemnych. Przed przystąpieniem do montażu prefabrykatów poziomowana jest płyta fundamentowa przy pomocy podkładek retryfikujących. Następnie nałożona zostaje masa betonowa, aby po postawieniu elementu na podkładkach została wyciśnięta. Za pomocą specjalnych podpór element zostaje wypoziomowany i zakotwiony. Ostatnim etapem jest wypełnienie zamków łączących elementy zaprawą betonową.

PHOTO-2022-08-29-18-05-12(10)