Od poniedziałku do czwartku: 7:00-15:30 | piątek 7:00-13:00  | sprzedaz@formee.pl 

20.05.2024

Nowoczesna bryła projektu indywidualnego realizowana przez naszego autoryzowanego partnera Mihata!

Przepiękna nowoczesna bryła projektu indywidualnego realizowana przez naszego autoryzowanego partnera Mihata, który działa na terenie województwa mazowieckiego oraz pomorskiego. Zapraszamy do oglądania efektów na budowie i polecamy budowę wymarzonego domu z naszym partnerem.
 
17.05.2024

Chcesz wybudować dom w zachodniej Polsce? Skontaktuj się z Naszym Partnerem!

🟠 Generalny wykonawca w systemie zaprojektuj i zbuduj! – domzkeramzytu.pl
Proponujemy kompleksową usługę, która pozwoli profesjonalnie, szybko i bez problemów związanych z szerokim gronem podwykonawców i dostawców materiałów zrealizować Twoją inwestycję budowlaną. Nasza firma jako Generalny Wykonawca zrealizuje proces projektowy i wykonawczy, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie!
 
10.05.2024

Świetne wieści z Duren, Niemcy! 🇩🇪

Rozpoczęliśmy prace montażowe naszego najnowszego projektu: trzypoziomowego budynku mieszkalnego. Korzystając z nowoczesnych technologii, cała konstrukcja składa się z elementów prefabrykowanych, które gwarantują szybkość i precyzję wykonania.
🕒 Oczekujemy, że montaż zakończy się w ciągu zaledwie 5 tygodni. To niesamowite, jak szybko nasz zespół potrafi przekształcić gotowe elementy w pełnoprawny dom. Śledźcie nasze postępy i świętujcie z nami każdy nowy krok w stronę zakończenia tego ekscytującego projektu!
07.05.2024

Tak prezentuje się budowa naszego autoryzowanego partnera z okolic Wałbrzycha!

A tak oto prezentuje się budowa naszego autoryzowanego partnera z okolic Wałbrzycha, który oferuje klientom dom w stanie deweloperskim. Domy Coloseum Pro gratulacje za kolejną budowę i spełnianie marzeń o swoim domu kolejnej rodzinie💚💚💚. A my zapraszamy do oglądania.
03.05.2024

Rozpocznij budowę z naszym partnerem!

Coraz częściej otrzymujemy zapytania od deweloperów dotyczące ekonomicznej i szybkiej budowy budynków wielorodzinnych. Nasz partner, firma Dom z Keramzytu z Keramzytu, oferuje odpowiednie rozwiązania w tej dziedzinie, realizując kompleksowe projekty budynków wielorodzinnych “pod klucz”. Wkrótce będziemy mogli zaprezentować kolejne etapy naszej aktualnej inwestycji. Wykorzystanie prefabrykacji znacząco skraca czas budowy, przekłada się na oszczędność czasu oraz zwiększenie nawet o 5% powierzchni użytkowej brutto. Zapraszamy zainteresowane firmy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

02.05.2024

Efekty  pracy na budowie biurowca oraz rozpoczęcie budowy hali w okolicach Poznania

Wielu z Państwa korzysta z pięknej słonecznej pogody, a my z przyjemnością pragniemy zaprezentować efekty naszej pracy na budowie biurowca oraz rozpoczęcie budowy hali w okolicach Poznania. W ramach tego projektu mieliśmy przyjemność dostarczyć trójwarstwowe ściany z gotową elewacją do pomalowania oraz izolacją PIR, dostarczoną przez firmę GórStal. Aktualnie możemy również zaprezentować zmontowane stopy fundamentowe pod słupy hali. Życzymy wszystkim udanego i relaksującego długiego weekendu majowego oraz serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych realizacji.

29.04.2024

Nasza firma partnerska KerHaus kładzie nacisk na edukację klientów indywidualnych!

Czy domy z prefabrykatów keramzytowych mogą być budowane na terenach, gdzie występują szkody górnicze?

TAK!

Domy z prefabrykatów keramzytowych mogą być budowane na terenach ze szkodami górniczymi. Stosujemy specjalne rozwiązania konstrukcyjne, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo budynku.

Płyta fundamentowa.

Podstawą każdego domu z prefabrykatów keramzytowych jest płyta fundamentowa. Jest ona projektowana indywidualnie dla każdego terenu, uwzględniając specyfikę lokalnego gruntu i ryzyko szkód górniczych.

Badania geologiczne i dostosowanie projektu.

Przed rozpoczęciem budowy przeprowadzamy badania geologiczne gruntu. Na ich podstawie określamy ilość warstwy nienośnej gruntu do usunięcia czy Ilość i rodzaj kruszywa do stworzenia solidnej podbudowy

27.04.2024

Nowa realizacja naszego partnera z mazowsza!

Jedna z realizacji naszego autoryzowanego partnera Mihata z województwa mazowieckiego. Zapraszamy na oglądania zdjęć przy porannej sobotnej kawie.

26.04.2024

Dolącz do Formee!

Zachęcamy do składania ofert na stanowisko asystenta projektanta w Naszej Firmie!

04.04.2024

Wielkie nowości na horyzoncie w Wojkowicach!

Z ogromną dumą informujemy, że nasz najnowszy projekt w Wojkowicach, we współpracy z Firmą Zbuduj.info realizowany w ramach programu Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe(SIM), wkroczył w decydującą fazę!
Jako część tej pionierskiej inicjatywy, mamy zaszczyt współpracować z cenioną firmą Modular, która objęła role generalnego wykonawcy tej budowy.Ale to nie wszystko!
Nasza firma, Fomee, z nieukrywaną dumą dołącza do projektu, wprowadzając innowacyjne rozwiązania w postaci elementów prefabrykowanych. Start montażu tych kluczowych komponentów jest zaplanowany już na maj!
Nasze zaawansowane technologie prefabrykacji stawiają nas na czele branży i pozwalają na szybsze, bardziej efektywne realizacje budowlane, co jest kluczowe dla szybkiego rozwoju infrastruktury w Wojkowicach.🏢
Projekt ten to nie tylko nowe budynki – to przestrzeń dla wspólnoty, miejsce, które stanie się domem, centrum aktywności i innowacji dla mieszkańców. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do tworzenia lepszego jutra, zapewniając wysokiej jakości, trwałe i zrównoważone rozwiązania budowlane.
💪 Zaangażowanie i współpraca między wszystkimi partnerami projektu jest przykładem tego, jak wspólne cele, innowacyjność i ciężka praca mogą prowadzić do spektakularnych wyników. Razem budujemy nie tylko konstrukcje, ale także społeczność i przyszłość. Zachowajcie czujność, gdyż będziemy na bieżąco dzielić się postępami i kulminacyjnymi momentami tego ekscytującego projektu. Dołącz do nas w tej podróży – #Fomee #Zbuduj  #Modular #SIMWojkowice 🌟
29.03.2024

Montaż na kolejnej budowie trwa!

Na koniec tygodnia, grupa montażowa krótko przed wyjazdem z montażu podesłała nam zdjęcia z budowy.

11.04.2024

Kolejny montaż domu jednorodzinnego za nami!

W zeszłym tygodniu na terenie wielkopolski mieliśmy zaszczyt przeprowadzić montaż domu jednorodzinnego zgodnie z projektem #DomwŻurawkach8. Cały proces montażu przebiegł sprawnie i zgodnie z naszymi standardami konstrukcyjnymi.
Bardzo dziękujemy naszemu klientowi za zaufanie!
28.03.2024

🚀Innowacyjne Budownictwo w Międzyrzeczu z DS Proftec i Formee!

DS Proftec, deweloper z Międzyrzecza, zdecydował się na współpracę z nami, firmą Formee, aby razem stworzyć wyjątkowy projekt domów w zabudowie bliźniaczej z wykorzystaniem nowoczesnej technologii prefabrykatów. To partnerstwo łączy naszą wspólną pasję do innowacji, jakości i zrównoważonego rozwoju.
🛠 **Co Nas Wyróżnia?**
– **Szybkość Budowy:** Dzięki prefabrykatom, realizacja projektu zajmuje znacznie mniej czasu.
– **Wysoka Jakość:** Precyzja prefabrykacji oznacza wyższą jakość i mniejsze ryzyko błędów na placu budowy.
– **Ekologia:** Mniejszy ślad węglowy i lepsza efektywność energetyczna to korzyści dla nas wszystkich.
💡 **Dlaczego DS Proftec wybrało Formee?** Dzięki naszemu doświadczeniu i innowacyjnemu podejściu do budownictwa prefabrykowanego, jesteśmy w stanie realizować projekty szybciej, przy zachowaniu wysokiej jakości i z dbałością o środowisko.
🌿 **Zaangażowanie w Przyszłość:** Ten projekt to więcej niż budowa domów. To krok w stronę tworzenia trwałych, zrównoważonych i pięknych przestrzeni do życia w harmonii z otoczeniem.
🤝 **Razem Budujemy Lepsze Jutro:** Cieszymy się na dalszą współpracę z DS Proftec i na możliwość przekształcania Międzyrzecza w miejsce, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z komfortem życia.
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub z DS Proftec, aby dowiedzieć się więcej o projekcie!
 
25.03.2024

Spotkanie edukacyjno-technicznego w zakładzie Formee!

Dnia 22 marca 2024 roku Studenci III roku kierunku Budownictwo byli uczestnikami spotkania edukacyjno-technicznego w zakładzie Formee – wiodącej firmie specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych 🌁
Przewodnikiem wizyty był Pan Rafał Kubrycht prezes firmy Formee , który niezwykle ciekawie i szczegółowo opisał cały proces technologii powstawania elementów prefabrykowanych począwszy od profesjonalnego projektu, poprzez proces jego wytwarzania, transportu i montażu na budowie 🏗.
Studenci mieli okazję poznać wszystkie procesy zachodzące w poszczególnych działach firmy i szczegółowo przypatrywać się procesom produkcji elementów prefabrykowanych na hali produkcyjnej.
Serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi oraz pracownikom firmy FORMEE za serdeczne przyjęcie i sporą dawkę wiedzy praktycznej!
Organizacja i opieka merytoryczna
dr inż. Paweł Urbański
dr inż. Krystyna Urbańska
01.03.2024

Projekt domy parterowego z garażem o powierzchni 134,69 m2 zakończony!

Pod koniec tygodnia mamy przyjemność przedstawić kolejny projekt domu jednorodzinnego, zrealizowany dzięki życzliwości i udostępnieniu zdjęć przez naszego indywidualnego klienta.🙂 Dom parterowy z garażem o powierzchni 134,69 m2 został zbudowany na Dolnym Śląsku. Montaż elementów przebiegł niezwykle sprawnie, co zaowocowało efektem “Zaskocz sąsiada” 🙂 Serdecznie dziękujemy za zaufanie oraz możliwość zrealizowania budowy własnego domu w technologii Formee.
Warto zaznaczyć, że korzystanie z prefabrykacji znacząco ogranicza koszty utrzymania budowy, zwłaszcza jeśli chodzi o zużycie prądu. Na budowie panuje porządek, co dodatkowo przekłada się na korzyści finansowe klienta, który unika dodatkowych kosztów związanych z utylizacją odpadów powstałych podczas budowy. Dzięki takiemu podejściu, nasz klient może cieszyć się nie tylko estetycznym, ale i ekonomicznym aspektem posiadania własnego domu. Jeszcze raz dziękujemy za współpracę oraz zaufanie do naszej technologii.
17.02.2024

Kolejny montaż za nami!

W dniu wczorajszym nasza grupa montażowa zmontowała poddasze na kolejnej realizacji budynku w zabudowie bliźniaczej dla naszego Międzyrzeckiego Devolopera DS Proftec -Domy Energooszczędne . Dziękujemy za zaufanie i polecamy kolejne domy, które czekają na swoich nowych właścicieli. Miło dokonywać realizacji nieopodal fabryki.
17.02.2024

Realizacja dostawy i montażu prefabrykowanych elementów Formee na placu budowy w Plewiskach, niedaleko Poznania.

Realizacja dostawy i montażu prefabrykowanych elementów Formee na placu budowy w Plewiskach, niedaleko Poznania, prezentuje się wyjątkowo imponująco. Montaż każdej kondygnacji przebiega sprawnie i w szybkim tempie. Jako ciekawy element prezentujemy prefabrykowane balustrady balkonowe wraz z płytą balkonową.