Od poniedziałku do czwartku: 7:00-15:30 | piątek 7:00-13:00  | sprzedaz@formee.pl 

Najwyższa
jakość usług

dalej

Specjalizując się w prefabrykacji betonowych elementów, oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od produkcji, poprzez montaż, aż po finalne wykonanie. Dzięki temu, stawiając na całościową obsługę klienta, gwarantujemy pełne zadowolenie i komfort korzystania z naszej oferty. 

Dlaczego prefabrykacja betonowa?

Rozwiązanie to zyskuje na popularności, a my, jako eksperci, dostarczamy wysokiej jakości prefabrykaty betonowe. Nasze produkty, w tym ściany, schody i stropy, wykonane są z najlepszych materiałów, co zapewnia ich trwałość i łatwość użytkowania. Dbając jednocześnie o jakość i dopasowanie do potrzeb klienta, gwarantujemy satysfakcję z naszej współpracy.

produkcja prefabrykatów

Prefabrykaty betonowe

dalej

Formee to nowoczesne przedsiębiorstwo, które z pasją zajmuje się produkcją prefabrykatów betonowych. Nasza główna specjalizacja to produkcja elementów ściennych, stropowych, słupów oraz belek z betonu i keramzytobetonu. Działając na rynku, jesteśmy niezmiernie dumni z oferowania naszych wyrobów, w tym prefabrykatów betonowych oraz ścian betonowych, które są najwyższej jakości. Co więcej, wszystkie nasze produkty powstają przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Dzięki temu, gwarantujemy, że nasze prefabrykaty betonowe oraz ściany betonowe są niezwykle trwałe i z łatwością potrafią sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracując z nami, mają Państwo pewność pełnej gwarancji fachowej obsługi oraz niezawodności. Dlatego też, serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu już dziś i odkrycia pełnej gamy naszej oferty, w tym prefabrykatów betonowych oraz ścian betonowych.

Prefabrykowane ściany masywne jedno- i wielowarstwowe z odpowiednio dobraną izolacja.

Prefabrykowane stropy masywne i filigran o dowolnej geometrii, dobrane indywidualnie do każdego projektu.

Potrzebujesz czegoś szczególnego?

Zadzwoń, nasz zespół udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów i usług.

Prefabrykowane elementy klatek schodowych wykonywane jako schody proste i podesty.

Balkony betonowe o dowolnym kształcie, zintegrowane z łącznikami termicznymi na życzenie klienta.

Prefabrykowane słupy i belki o dowolnej geometrii dostosowywane do każdego zadania.